fbpx

Rekvalifikační kurz Tvorba webových stránek v Brně

Během měsíců Únor a Březen proběhl rekvalifikační kurz Tvorba webových stránek na naší pobočce v Brně. Tento rekvalifikační kurz není až tak běžný, a v dnešní získává jeho obsah na stále větším významu. I z těchto důvodů připravujeme i další termín tohoto kurzu.

Proč je tento rekvalifikační kurz zajímavý?

Odpověď je velmi jednoduchá – protože je velký zájem o pracovníky, kteří mají alespoň elementární znalosti v IT oblasti. Protože stále firmy hlásají, že je nedostatek IT pracovníků na trhu. Podporu našeho tvrzení najdete v následujících článcích – stačí jen kliknout na odkaz:

Co se v kurzu Tvorba webových stránek vlastně naučíte?

Získáte základní znalosti ze světa webových technologii a to jazyk HTML a CSS. Tyto jazyky jsou základem všech webových stránek a používají se stále – je to něco, co zatím nebylo během posledních let nahrazeno něčím jiným, což se často ve světě IT děje. Dále se seznámíte a zorientujete se v základních pojmech a technikách v grafice, která je potřebná pro přípravu fotografií určených na web. Ihned poté se navazuje na pokročilejší technologie, a to na jazyk PHP a SQL – tato část je určena spíše pro seznámení se z těmito jazyky,  abyste věděli, o co se jedná a mohli případně své znalosti v této oblasti dále individuálně rozvíjet.

Protože nechceme pouze naší účastníky naučit základní webové technologie, pak na závěr spojíme všechny nově nabyté znalosti a použijeme je při práci s open-source CMS WordPress. Další informace o kurzu spolu s dalším termínem – který je od 21.08. do12.09. 2017 opět v Brně – najdete na našem webu zde.

V případě realizovaného kurzu v Únoru a Březnu jsme šli kapánek ještě dále a ukázali jsme si další často používaný jazyk pro webové stránky a to JavaScript a jeho aktuální trendy ve smyslu, jaké jsou možností ve formě frameworku, jako je jQuery nebo už komplexnějších, jako je např. Angular apod.

Rekvalifikační kurz Tvorba webových stránek – další termín

Od - DoMísto výuky Hodiny Cena vč. DPH
Od - DoMísto výuky Hodiny Cena vč. DPH
01.11. - 23.11. 2021Kroměříž80 hod 15000,-KčsendPŘIHLÁSIT SE

Kde se absolventi uplatní?

Samozřejmě se jedná vždy o individuální příběh, ale jak jsme ji řekli, dnes firmy opravdu shánějí velký počet nových zaměstnanců, kteří ovládají alespoň nějakou část z IT světa. Tento rekvalifikační kurz – Tvorba webových stránek –  Vás naučí základní technologie používající se pro webové stránky.

Kde všude aktuálně hledají nové zaměstnance se můžete podívat na těchto JOBS portálech:

 

, , , , , , ,
Předchozí příspěvek
Příští týden začíná kurz Manažer projektů dle NSK
Následující příspěvek
Až 20 nových projektových manažerů tento pátek

Související články

Menu