Rekvalifikační-kurz-Tvorba-webových-stránek-v-Brně

Rekvalifikační kurz Tvorba webových stránek v Brně

Během měsíců Únor a Březen proběhl rekvalifikační kurz Tvorba webových stránek na naší pobočce v Brně. Tento rekvalifikační kurz není až tak běžný, a v dnešní získává jeho obsah na stále větším významu. I z těchto důvodů připravujeme i další termín tohoto kurzu.

Proč je tento rekvalifikační kurz zajímavý?

Odpověď je velmi jednoduchá. Protože je velký zájem o pracovníky, kteří mají alespoň elementární znalosti v IT oblasti. A proto, že firmy stále hlásají, že je nedostatek IT pracovníků na trhu. Podporu našeho tvrzení najdete v následujících čáncích – stačí jen kliknout na odkaz:

Co se v kurzu Tvorba webových stránek vlastně naučíte?

Získáte základní znalosti ze světa webových technologii a to jazyk HTML a CSS. Tyto jazyky jsou základem všech webových stránek a používají se stále. Je to něco, co zatím nebylo během posledních let nahrazeno něčím jiným, což se ve světě IT děje často. Dále se seznámíte a zorientujete se v základních pojmech a technikách v grafice, která je potřebná pro přípravu fotografií určených na web. Ihned poté se navazuje na pokročilejší technologie, a to na jazyk PHP a SQL. Tato část je určena spíše pro seznámení se z těmito jazyky, abyste věděli, o co se jedná a mohli případně své znalosti v této oblasti dále individuálně rozvíjet.

Protože nechceme pouze naší účastníky naučit základní webové technologie, pak na závěr spojíme všechny nově nabyté znalosti a použijeme je při práci s open-source CMS WordPress. Další informace o kurzu spolu s dalším termínem – který je od 21.08. do12.09. 2017 opět v Brně – najdete na našem webu zde.

V případě realizovaného kurzu v Únoru a Březnu jsme šli kapánek ještě dále a ukázali jsme si další často používaný jazyk pro webové stránky a to JavaScript a jeho aktuální trendy ve smyslu, jaké jsou možností ve formě frameworku, jako je jQuery nebo už komplexnějších, jako je např. Angular apod.

Rekvalifikační kurz Tvorba webových stránek – další termín

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Kde se absolventi uplatní?

Samozřejmě se jedná vždy o individuální příběh. Ale jak jsme již řekli, dnes firmy opravdu shánějí velký počet nových zaměstnanců, kteří ovládají alespoň nějakou část z IT světa. Tento rekvalifikační kurz – Tvorba webových stránek – Vás naučí základní technologie používající se pro webové stránky.

Kde všude aktuálně hledají nové zaměstnance se můžete podívat na těchto JOBS portálech:

Rekvalifikační kurzy
Brno, CSS, HTML, JS, PHP, SQL, Tvorba webových stránek, WordPress

Archivy

Příští týden začíná kurz Manažer projektů dle NSK
Až 20 nových projektových manažerů tento pátek

Další podobné články