Rekvalifikační-kurz-Tvorba-webových-stránek-v-Brně

Rekvalifikační kurz Tvorba webových stránek v Brně

  1. CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ
  2. Rekvalifikační kurzy
  3. Rekvalifikační kurz Tvorba webových stránek v Brně

Během měsíců Únor a Březen proběhl rekvalifikační kurz Tvorba webových stránek na naší pobočce v Brně. Tento rekvalifikační kurz není až tak běžný, a v dnešní získává jeho obsah na stále větším významu. I z těchto důvodů připravujeme i další termín tohoto kurzu.

Proč je tento rekvalifikační kurz zajímavý?

Odpověď je velmi jednoduchá. Protože je velký zájem o pracovníky, kteří mají alespoň elementární znalosti v IT oblasti. A proto, že firmy stále hlásají, že je nedostatek IT pracovníků na trhu. Podporu našeho tvrzení najdete v následujících čáncích – stačí jen kliknout na odkaz:

Co se v kurzu Tvorba webových stránek vlastně naučíte?

Získáte základní znalosti ze světa webových technologii a to jazyk HTML a CSS. Tyto jazyky jsou základem všech webových stránek a používají se stále. Je to něco, co zatím nebylo během posledních let nahrazeno něčím jiným, což se ve světě IT děje často. Dále se seznámíte a zorientujete se v základních pojmech a technikách v grafice, která je potřebná pro přípravu fotografií určených na web. Ihned poté se navazuje na pokročilejší technologie, a to na jazyk PHP a SQL. Tato část je určena spíše pro seznámení se z těmito jazyky, abyste věděli, o co se jedná a mohli případně své znalosti v této oblasti dále individuálně rozvíjet.

Protože nechceme pouze naší účastníky naučit základní webové technologie, pak na závěr spojíme všechny nově nabyté znalosti a použijeme je při práci s open-source CMS WordPress. Další informace o kurzu spolu s dalším termínem – který je od 21.08. do12.09. 2017 opět v Brně – najdete na našem webu zde.

V případě realizovaného kurzu v Únoru a Březnu jsme šli kapánek ještě dále a ukázali jsme si další často používaný jazyk pro webové stránky a to JavaScript a jeho aktuální trendy ve smyslu, jaké jsou možností ve formě frameworku, jako je jQuery nebo už komplexnějších, jako je např. Angular apod.

Rekvalifikační kurz Tvorba webových stránek – další termín

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Kde se absolventi uplatní?

Samozřejmě se jedná vždy o individuální příběh. Ale jak jsme již řekli, dnes firmy opravdu shánějí velký počet nových zaměstnanců, kteří ovládají alespoň nějakou část z IT světa. Tento rekvalifikační kurz – Tvorba webových stránek – Vás naučí základní technologie používající se pro webové stránky.

Kde všude aktuálně hledají nové zaměstnance se můžete podívat na těchto JOBS portálech:

Rekvalifikační kurzy
, , , , , , ,

Archivy

Příští týden začíná kurz Manažer projektů dle NSK
Až 20 nových projektových manažerů tento pátek

Další podobné články