fbpx

Až 20 nových projektových manažerů tento pátek

Dnes byla zahájena profesní zkouška v rámci rekvalifikačního kurzu Manažer projektu. Zkouška bude probíhat celkem 3 dny, tj. až do pátku 16.6.2017, kdy si úspěšní absolventi převezmou celostátně platné Osvědčení.

Účastníci tohoto kurzu mají za sebou 150 hod výuky, v rámci kterých zpracovávali celou řadu praktických cvičení a příkladů – především z našich realizovaných projektů. Profesní zkouška dle NSK je v rámci hodnotícího standardu rozdělena do tří částí – v první části účastníci vyplňují teoretický test, který svým obsahem pokrývá celý tématický standard dle NSK. Ve druhé části zkoušky v rámci případové studie zpracovávají účastnící dle individuálního zadání konkrétní praktickou projektovou situaci. Poslední část zkoušky je ústní (v rozsahu 45 min) – každý účastník obhajuje  svoji vypracovanou práci z druhé části zkoušky a odpovídá na teoretické otázky (z 9 témat standardu).

Účastníci kurzu Manažer projektu

Celková doba trvání profesní zkoušky pro každého účastníka je více jak 180 min – takže se dá říci, že tato zkouška důkladně prověří jeho znalosti a dovednosti. Mnozí z účastníků kurzu již předtím pracovali na manažerských pozicích, takže pro ně bylo logickým krokem rozšířit si své životní a praxí získané empirické zkušenosti o teoretické základy v oblasti projektového řízení.

[us_gallery ids=“277″ columns=“2″]

Software pro projektové řízení

Součástí kurzu je i praktická část, která je zaměřena na práci se softwarem pro projektové řízení ProjectLibre. Více o tomto programu si můžete přečíst v našem specializovaném článku – zde. V rámci tohoto tématu si účastníci vyzkouší vytvořit svůj vlastní projektový záměr. Nejatraktivnější částí kurzu pro účastníky je, když si mohou vizualizovat svůj projektový záměr formou Ganttova grafu.

Tento rok více jak 30 nových projektových manažerů

Profesní zkoušky dle NSK probíhají v letošním roce již podruhé – takže celkově bude více jak 30 nově kvalifikovaných manažerů projektů připraveno pro nové výzvy a budou si moci najít nové zaměstnání. Někteří účastníci kurzu již v jeho průběhu získali příslib nového zaměstnání. V dnešní době je nedostatek takto kvalifikovaných lidí a my jsme rádi, že můžeme prostřednictvím našeho kurzu „Manažer projektu“ pomoci těmto lidem najít nové uplatnění na trhu práce.

Další termíny kurzu

Od - DoMísto výuky Hodiny Cena vč. DPH
Od - DoMísto výuky Hodiny Cena vč. DPH
02.11. - 18.12. 2020Brno150 hod 24990,-KčsendPŘIHLÁSIT SE

Aktuální termíny profesních zkoušek

Můžete se přihlásit na profesní zkoušku i bez nutnosti absolvovat rekvalifikační kurz.

Od - DoMísto zkoušky Hodiny Cena vč. DPH
Od - DoMísto zkoušky Hodiny Cena vč. DPH
30.09. 2020Olomouc8 hod 5977,-KčsendPŘIHLÁSIT SE
09.10. 2020Praha8 hod 5977,-KčsendPŘIHLÁSIT SE
09.10. 2020Hradec Králové8 hod 5977,-KčsendPŘIHLÁSIT SE
21.10. 2020Olomouc8 hod 5977,-KčsendPŘIHLÁSIT SE
18.12. 2020Brno8 hod 5977,-KčsendPŘIHLÁSIT SE
Předchozí příspěvek
Rekvalifikační kurz Tvorba webových stránek v Brně
Následující příspěvek
Projektový manažer dle NSK v Brně – Červen 2017

Související články

Nebyly nalezeny žádné výsledky.

Menu