Kurz projektový manažer v Únoru 2018

Kurz projektový manažer v Únoru 2018

V druhé polovině února konkrétně 21. 2. 2018 otevíráme v Brně jarní běh akreditovaného rekvalifikačního kurzu Manažer projektu, (laicky řečeno kurz projektový manažer), který je zakončen profesní zkouškou dle Národní soustavy kvalifikací. Naše firma se projektovému řízení věnuje dlouhodobě a to nejen v oblasti teorie a výuky kurzu Manažer projektu, ale také při konkrétním řízení a realizaci několika desítek vlastních projektů.

Kurz Manažer projektu vedou naši zkušení lektoři a to včele s Ing. Leopoldem Podmolíkem, ředitelem a majitelem společnosti,
dále panem Mgr. Markem Ginterem krajským ředitelem pro Zlínský kraj a panem Ing. Jaromírem Navrátilem (IT specialista). Lektoři Ing. Podmolík a Mgr. Ginter jsou držiteli mezinárodních certifikátů PRINCE2 (Foundation i Practitioner) a mají více než 10 letou praxi s řízením a vedením projektů menší i střední velikosti.

Akreditovaný rekvalifikační kurz manažer projektu

Jedná se o rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT, vytvořen v souladu s Národní soustavou kvalifikací. Délka trvání kurzu je 150 výukových hodin a to po dobu 19 dní + jeden den je vyhrazený na zkoušku. Kurz je ukončen zkouškou profesní kvalifikace a po úspěšném absolvování tohoto kurzu obdrží účastník kurzu jednak Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu a také Osvědčení o získání profesní kvalifikace.  Přihlásit se může každý, stačí základní znalost práce na počítači a ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.

Po absolvování kurzu získá absolvent kompetence v oblasti plánování a organizování práce, vedení lidí, kooperace a řešení problémů, které jsou vhodné pro manažera na jakékoliv řídící pozici, nejen v oblasti řízení projektů. V minulém roce úspěšně absolvovalo tento kurz u naší firmy celkem 48 úspěšných absolventů.

Obsah kurzu Manažer projektu:

  • Řízení rozsahu projektu
  • Řízení časového rámce projektu
  • Finanční řízení projektu
  • Řízení rizik projektu
  • Řízení změn v projektu
  • Řízení zdrojů projektu
  • Řízení informací a dokumentace projektu

Více o obsahu kurzu si můžete přečíst na stránce Manažer projektu.

Uplatnění

Úspěšný absolvent najde uplatnění v oblasti projektového řízení – jak v soukromém, tak i ve státním sektoru – jako projektový manažer, manažer pracující ve vývojových týmech, vedoucí projektové kanceláře atd. Dle pracovních portálů je o tuto profesi zájem. Portál Práce cz uvádí 396 nabídek, Jobs.cz 1599 nabídek, Chci praci.cz 52 nabídek k profesi Manažer projektu.

Termíny – kurz projektový manažer

07.10. - 08.11. 2024Brno 150 hod.
Manažer/manažerka projektu dle NSK
Rekvalifikace a profesní kvalifikace
Management
29 990 Kč

Pokud máte dotaz ohledně kurzu, napište nám na náš email  rekvalifikace@poc-sluzba.cz .

Rekvalifikační kurzy
Brno, Manažer projektu, NSK

Archivy

Rekvalifikační kurzy za rok 2017
Na začátku února otevíráme další běh kurzu „Lektor dalšího vzdělávání“

Další podobné články