Chůva - možnosti výuky - rekvalifikace - rekvalifikační kurz - profesní zkoušky dle nsk - e-learning

Chůva – možnosti výuky

Chůva – možnosti výuky. Pokud čtete tento článek, s největší pravděpodobností se zajímáte o to, jak získat potřebnou kvalifikaci pro výkon činnosti chůvy. U nás jste v tomto směru ve správný čas na tom správném místě. Přinášíme Vám přehled rovnou několika způsobů, jak profesní kvalifikaci Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky získat.

Rozcestník:

  1. Máte znalosti, ale chybí vám potřebné osvědčení -> můžete jít k profesní zkoušce.
  2. Znalosti a dovednosti potřebujete doplnit, ale nemáte čas navštěvovat kurz -> máme pro vás přípravný kurz v našem e-learningu.
  3. Potřebujete podporu lektora -> vyberte si z naší nabídku kurzů a školení.

Máte znalosti, ale chybí Vám potřebné osvědčení

Pokud máte dostatečné dovednosti a znalosti, v dané oblasti jste již někdy pracovali nebo studovali příbuzný obor, můžete se rovnou přihlásit ke zkoušce. Obsahová náplň i organizace zkoušky jsou dány Hodnotícím standardem této profesní kvalifikace.

Znalosti a dovednosti potřebujete doplnit, ale nemáte čas navštěvovat kurz

Pokud si potřebujete sami organizovat svůj čas a vyhovuje Vám samostudium, můžete studovat kurz chůvy online. Ke studiu potřebujete pouze počítač nebo chytrý telefon a připojení k internetu. U nás si můžete zakoupit přístup na e-learning.  Přihlásit se můžete kdykoliv, přístup do našeho e-learningu Vám zašleme na základě úhrady ceny kurzu. A jako bonus od nás obdržíte slevu 10 % v případě, že v našem zařízení absolvujete zkoušku profesní kvalifikace.

Potřebujete podporu lektora

I v tomto případě Vás můžeme uspokojit. Jestliže se Vám učivo lépe pamatuje, pokud ho slyšíte, je u kurzu chůva možnosti výuky kombinované studium. Rovněž tady pro Vás máme vypsané termíny kombinovaného studia. Rekvalifikace má 64 prezenční výuky rozložené do 8 dnů, 40 hodin praktické výuky a dostatečný prostor pro samostudium. Tyto vzdělávací kurzy realizujeme v Olomouci, nicméně v současné době vyučujeme online, takže rekvalifikaci můžete absolvovat z jakéhokoliv místa. Praxi, která je součástí kurzu, můžete absolvovat v místě bydliště, a to v jakémkoliv zařízení, které zajišťuje péči o děti ve věku do zahájení povinné školní docházky. Součástí kurzu je i zkouška. Tento typ rekvalifikace je vhodný i pro účastníky, kteří žádají o úhradu kurzu na Úřadu práce.

A ještě něco mezi…

Určitým kompromisem mezi kombinovaných studiem a „čistým“ e-learningem je kurz v rozsahu 24 hodin konzultací, 40 hodin praxe a samostudium. Jelikož jde o velmi malou časovou dotaci věnovanou přímé výuce, jedná se spíše o konzultace realizované průběžně během kurzu k oblastem, na které je potřeba více upozornit nebo dovysvětlit (např. první pomoc, oblast výchovné a vzdělávací práce s dětmi apod.).  Konzultace probíhají průběžně v kratších blocích (cca 60 minut až 3 hodiny dle tématu).  Rovněž tyto kurzy realizujeme v současné době on-line a stejně tak jsou ukončeny zkouškou. Tento typ kurzu, bohužel, není vhodný pro účastníky, kteří by měli zájem o proplacení kurzu Úřadem práce, jelikož má omezený počet hodin kontaktní výuky.

Pokud Vás některá z uvedených forem výuky oslovila, ale chtěli byste se ještě něco zeptat, pište na e-mail info@poc-sluzba.cz. Pokud byste se chtěli rovnou přihlásit, stačí vyplnit přihlášku na některý z vypsaných termínů.

Termíny školení

Termíny Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (kombinovaná výuka)

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Termíny Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (e-learning a on-line výuka)

17.09. - 29.10. 2024On-line20 hod.
Canva pro sociální sítě – pro mírně pokročilé a pokročilé - online výuka
IT kurzy pro veřejnost
IT kurzy skupina
Pozn: Výuka prostřednictvím ZOOM vždy v úterý od 16 do 19:15 hod, celkem 20 hod. Konkrétní termíny výuky: 17.9., 24.9., 1.10., 8.10., 15.10., 22.10., a 27.10.2024
6 900 Kč
Profesní zkoušky, Rekvalifikační kurzy
Chůva, Chůva do zahájení povinné školní docházky, e-learning, NSK, Profesní zkoušky, Rekvalifikace, Zvolená rekvalifikace

Archivy

Správce sítě
IT rekvalifikační kurzy

Další podobné články