Pozvánka na Základy obsluhy PC

Pozvánka na Základy obsluhy PC

Máte ve svém okolí někoho Vám blízkého, kdo marně hledá dlouhodobější pracovní uplatnění a důvodem je jeho neznalost práce na počítači? Marně jste se pokoušeli ho zasvětit do tajů práce na počítači, ale nemáte tolik času nebo trpělivost znovu a znovu mu vysvětlovat stejné kroky? Ukažte mu tuto pozvánku na náš rekvalifikační kurz Základy obsluhy PC.

Cíle kurzu

Náš kurz Základy obsluhy PC je určen všem uchazečům z řad široké veřejnosti, kteří si chtějí osvojit základy práce s počítačem v prostředí MS Windows 10. Cílem kurzu je účastníky naučit používat internet, elektronickou poštu, pracovat se soubory a vytvářet si vlastní složky, upravovat dokumenty v textovém editoru MS Word a navrhovat jednoduché tabulky v MS Excel na základní uživatelské úrovni. Prostě přestat se bát a získat větší jistotu při práci s počítačem.

Sami víte, že na pracovním trhu se dnes bez základních znalostí obsluhy počítače neobejdete. Po úspěšném absolvování tohoto kurzu obdrží účastníci Osvědčení o rekvalifikaci.

Nejbližší termíny jsou:

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Pokud máte o náš kurz zájem, přihlaste se. V případě dotazů můžete použít náš email  rekvalifikace@poc-sluzba.cz nebo zavolejte na naši recepci 585 226 388.

Kurz Základy obsluhy osobního počítače zdarma

Pokud jste evidovaní na Úřadu práce ČR (ÚP), můžete využít tzv. zvolenou rekvalifikaci a získat rekvalifikaci zdarma.

Celý proces je třeba vyřídit před zahájením rekvalifikace, zpětně nelze rekvalifikaci uznat a uhradit. Žádost na Úřad práce je nutné podat s dostatečným předstihem, aby ÚP stihl posoudit a schválit Váš požadavek na úhradu vybraného kurzu. Obvykle schvalovací proces trvá až 30 dnů.

Druhou možností je, že si kurz uhradíte sami.

Základy obsluhy PC
Rekvalifikační kurz Základy obsluhy PC

Termíny všech rekvalifikačních kurzů pro rok 2019

Dále si můžete vybrat i z jiných kurzů, než máme zde uvedené, přehled všech termínů kurzů na rok 2019 naleznete na stránce Termíny rekvalifikací  nebo na naších firemních stránkách centrum-vzdělávání, kde nabízíme nejen rekvalifikační kurzy.

Rekvalifikační kurzy
MS Excel, MS Word, Rekvalifikace, Windows, Základy obsluhy osobního počítače

Archivy

Profesní zkoušky Manažera projektu – duben 2019
„Přípravný“ manažerský kurz na profesní zkoušku

Další podobné články