Rekvalifikační kurzy ve Zlínském kraji v roce 2020

Rekvalifikační kurzy ve Zlínském kraji v roce 2020

Po přečtení nadpisu tohoto článku si musíme asi nejprve odpovědět na otázku, co je to rekvalifikační kurz. Jedná se o kurz, jehož cílem je získání nové kvalifikace nebo rozšíření stávající kvalifikace. Tento typ kurzu (rekvalifikační kurz) je určen převážně uchazečům o zaměstnání nebo zájemcům o zaměstnání. Realizovat rekvalifikační kurz může pouze subjekt, který má daný kurz akreditovaný (má akreditaci MŠMT ČR) a tudíž by tak měla být zajištěna určitá kvalita vzdělávací práce.

Různorodost rekvalifikačních kurzů

Rekvalifikačních kurzů je mnoho skupin a zaměření. Vyznat se ve spleti nabízených vzdělávacích aktivit není pro laika v této oblasti úplně jednoduché. Pokud hledáte nějaký rekvalifikační kurz a hledáte k tomu i někoho, kdo by Vám mohl kvalifikovaně a odborně poradit, můžete naší společnost určitě kontaktovat. Naše společnost, která se dlouhodobě zabývá vzděláváním a pořádáním rekvalifikačních kurzů, působí již více než 10 let i ve Zlínském kraji a i pro následující rok připravuje pro zájemce termínovou nabídku dalších rekvalifikačních kurzů.

Hlavním směrem vzdělávání u naší firmy jsou kurzy práce na počítači od Základů obsluhy osobního počítače a Obsluhy osobního počítače. Pro zkušenější uživatele nabízíme kurzy Počítačové gramotnosti ECDL různých modulů. Pro zájemce o tvorbu webových prezentací připravujeme kurzy Tvorba webových stránek pomocí WordPress. Velký zájem je v poslední době i o kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, který jako CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ – Počítačová služba s.r.o. také pravidelně pořádáme. Dále jsou v nabídce kurzy na obsluhu elektrovozíků a motovozíků, kurzy pro Asistentky/Sekretářky aj. Tyto kurzy jsou převážně pořádány ve Zlínském, Olomouckém a Jihomoravském kraji.

Termíny školení Základy obsluhy osobního počítače

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Termíny školení Tvorba webových stránek pomocí WordPress

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Pro zájemce z řad učitelů nabízíme také akreditované kurzy DVPP v rámci projektu Šablony II i širokou nabídku kurzů ve Zlíně se zaměřením na IT, jako MS Word, MS Excel, MS Power Point. Pro toto téma školení pedagogů/učitelů máme specializovaný web Šablony-DVPP.cz, kde najdete aktuální nabídku akreditovaných kurzů spolu s termíny. Dále jsou v nabídce i speciální a stále více žádané typy kurzů jako digitální gramotnost, cloudové služby Office on-line (Office 365), tvorba webu, úprava a správa fotografií a další. V případě, že budete potřebovat kurz ze Šablon II pro skupinu pedagogů ve Vaší škole, můžete se na nás obrátit a připravíme pro Vás školení v termínu, který Vám bude vyhovovat. Školení je možné realizovat jak v našich učebnách, tak i u Vás ve škole.

Mnoho dalších a podrobnějších informací o celé naší nabídce vzdělávacích kurzů a školení jak ve Zlínském kraji, tak i v ostatních krajích, můžete najít na webových stránkách www.centrum-vzdelavani.cz, kde najdete aktuální nabídku kurzů, kterou průběžně doplňujeme a rozšiřujeme. Pro všechny aktuální termíny rekvalifikačních kurzů jak v Olomouci, Brně, Zlíně nebo Kroměříži se můžete podívat na tuto stránku. Pokud si nevíte rady, napište nám na e-mail rekvalifikace@poc-sluzba.cz nebo vyplňte kontaktní formulář na našem webu.

Rekvalifikační kurzy
Brno, Kroměříž, Olomouc, Tvorba webových stránek, Základy obsluhy osobního počítače, Zlín, Zlínský kraj

Archivy

Asistentka či Pracovník v administrativě jsou stále potřeba
Víte, jaká je role asistentky ve firmě a co všechno má umět?

Další podobné články