Asistentka či administrativní pracovník jsou stále potřeba

Asistentka či Pracovník v administrativě jsou stále potřeba

  1. CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ
  2. Profesní zkoušky
  3. Asistentka či Pracovník v administrativě jsou stále potřeba

Přemýšlíte o práci v administrativě? Pak máme pro vás vypsané termíny na kurz Asistentka/ sekretářka a Pracovník v administrativě. Pokud nevíte jaký kurz zvolit, můžete si přečíst v našem dřívějším článku Administrativní kurzy – Asistent/ka, Sekretář/ka a Pracovník v administrativě o obsahu těchto dvou kurzů a jejich hlavní rozdíly.

řešení konfliktů
řešení konfliktů

Dle pracovních portálů je stále největší poptávka po administrativních kurzech. Administrativní činnost má široké využití, jak ve státním sektoru, tak v soukromé sféře. Administrativní pracovník či asistent/ka, sekretář/ka je potřeba takřka ve všech organizacích a institucích.

Co se na kurzu Administrativní pracovník a Asistent/ka, sekretářka naučíte?

V rámci kurzu Pracovník v administrativě se naučíte využívat textový editor (MS Word), tabulkový kalkulátor (MS Excel) a elektronickou prezentaci (MS Powerpoint) pro vytváření a úpravu obchodní korespondence, zpracování jednoduchých tabulek a grafů, připravit prezenztaci např. na poradu nebo představení produktu firmy apod. Dále se naučíte obsluhovat kancelářskou techniku jako je například kopírka, skener, kroužkový vazač, laminátor a skartovačka.

výhra-výhra
výhra-výhra

Z kurzu Asisten/ka, sekretářka si odnesete znalosti z oblasti organizování a plánování činnosti nadřízeného, dále se naučíte orientovat se v legislativních pravidlech. Budete umět samostatně zpracovat běžnou korespondenci a také ovládat práci ve Wordu, Excelu a Powerpointu – v obdobném rozsahu jako u předchozího kurzu. Naučíte se a procvičíte si zásady komunikace a to jak verbální, tak i neverbální, včetně emailové etikety. Zorientujete se v oblasti společenských akcí, včetně jejich přípravy a organizace. Zvládnete zásady společenského Dress code odpovídající dané společenské akci, apod.

Termíny kurzů

Ještě stále máme na tyto kurzy volné termíny, tak se neváhejte přihlásit! Uvedené kurzy pořádáme v Brně. V případě dotazů kurzů se nám ozvěte na email info@poc-sluzba.cz.

Asisten/ka, sekretář/ka

27.02. - 03.04. 2023On-line40 hod.
Asistent/ka, sekretář/ka (výuka on-line + distanční s e-learningem)
Rekvalifikace a profesní kvalifikace
Administrativa
Pozn: On-line výuka prostřednictvím ZOOM 2x týdně vždy od 16:00 do 19:15 hod. Distanční výuka prostřednictvím e-learningu. Termíny výuky: 27.2., 28.2., 6.3., 7.3., 15.3., 16.3., 20.3., 21.3., 27.3. a 28.3.2023. Profesní zkouška prezenčně v Olomouci - 3.4.2023
9 490 Kč

Pracovník v administrativě

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.
Profesní zkoušky, Rekvalifikační kurzy
, , ,

Archivy

II. Přípravný kurz k profesní zkoušce Manažer projektu dle NSK
Rekvalifikační kurzy ve Zlínském kraji v roce 2020

Další podobné články