Termíny rekvalifikačních kurzů na rok 2018

Termíny rekvalifikačních kurzů na rok 2018

Připravili jsme pro vás termíny rekvalifikačních kurzů na rok 2018. K těm nejpočetnějším kurzům patří Obsluha osobního počítače, Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a Lektor dalšího vzdělávání. 

Obsluha osobního počítače

Na pracovním trhu je stále největší poptávka po administrativních pracovnících, kde se bez základních znalostí obsluhy počítače neobejdete.

Tento kurz je akreditován MŠMT a je určen všem uchazečům, kteří si chtějí rozšířit své znalosti práce s počítačem. Cílem tohoto kurzu je naučit se na uživatelské úrovni používat internet, elektronickou poštu, soubory a složky, textový editor, tabulkový kalkulátor, prezentaci a databáze. Kurz je ukončen teoretickým testem a praktickým vypracováním zadaného úkolu na počítači. Po úspěšném absolvování tohoto kurzu obdržíte Osvědčení o rekvalifikaci.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Chůva pro děti do zahájení povinné školní (kombinovaná výuka)

Termíny kurzů na rok 2018
Rekvalifikační kurz – Chůva pro děti do zahájení povinné školní

Obsahová náplň kurzu je dána standardy Národní soustavy kvalifikací pro profesi Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (69-017-M). Tento kurz je akreditován MŠMT. Kurz probíhá formou prezenční výuky po dobu 64 hodin a formou distanční výuky po dobu 56 hodin – samostudium pomocí e–learningu, dále pak praxe po dobu 40 hodin.

Úspěšný absolvent najde uplatnění v oblasti péče o děti v domácnostech, v dětských skupinách nebo dětských koutcích. Pracovat může jak v zaměstnaneckém poměru, tak si může sám v tomto oboru založit živnost jako OSVČ.

Kurz je ukončen zkouškou profesní kvalifikace. Po úspěšném absolvování tohoto kurzu získáte Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu a Osvědčení o profesní zkoušce. Více o obsahové náplni tohoto kurzu a vstupních požadavcích si můžete přečíst zde.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Lektor dalšího vzdělávání (kód: 75-001-T) – 40 hod prezenční + 60 hod distanční

Kurz je akreditován MŠMT a je realizován v souladu se standardy Národní soustavy kvalifikací. Cílem kurzu je připravit účastníky na složení zkoušky profesní kvalifikace Lektor dalšího vzdělávání.

Úspěšný absolvent najde uplatnění v oblasti dalšího vzdělávání dospělých, jako lektor ve firmách i státních institucích, popř. může pracovat jako OSVČ. Kurz je ukončen zkouškou profesní kvalifikace a po úspěšném absolvování obdrží účastník Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu. Součástí kurzu je i profesní zkouška úrovně EQ 7. Více o obsahové náplni, vstupních požadavcích a profilu absolventa si můžete přečíst zde.

20.09. - 25.10. 2024On-line100 hod.
Profesionální lektor – Lektor dalšího vzdělávání (kód: 75-001-T) – online výuka
Rekvalifikace a profesní kvalifikace
Výchova a vzdělávání
Pozn: On-line výuka probíhá prostřednictvím ZOOM ve dnech 20.9., 27.9., 4.10., 11.10., 18.10. 2024- výuka 8:00-15:00 hod. Zkoušky po ukončení výuky prezenčně v Olomouci (25. 10. 2024), popř. v dalších dnech, dle počtu účastníků kuzu.
15 990 Kč

Všechny termíny rekvalifikačních kurzů na rok 2018

Dále si můžete vybrat i z jiných kurzů, než máme zde uvedené, přehled všech termínů kurzů na rok 2018 naleznete na stránce Termíny rekvalifikací   nebo na naších firemních stránkách centrum-vzdělávání, kde nabízíme nejen rekvalifikační kurzy.

Rekvalifikační kurzy
Chůva do zahájení povinné školní docházky, Lektor dalšího vzdělávání, NSK, Obsluha osobního počítače, Rekvalifikace, Termíny kurzů

Archivy

Excel: Hromadné úpravy hodnot
Video-ochutnávky – Akreditovaný rekvalifikační kurz

Další podobné články