Video-ochutnávky - akreditovaný rekvalifikační kurz

Video-ochutnávky – Akreditovaný rekvalifikační kurz

Před časem jsme vytvořili krátká videa o nejžádanějších akreditovaných rekvalifikačních kurzech. Tyto kurzy jsme nazvali „ochutnávkami“ či představeními. Jedná se o velice stručné představení obsahu kurzu. Případným zájemcům může toto 1-3 minutové video pomoci při jejich rozhodování, zda se kurzu zúčastní. Některé video ochutnávky mají již téměř 20.000 shlédnutí.

Základy podnikání

Jedná se o rekvalifikační kurz pro začínající podnikatele. Kurz je akreditovaným – rekvalifikačním kurzem dle MŠMT ČR.

Cílem kurzu je seznámit začínající podnikatele nebo zájemce o podnikání s jejich právy a povinnostmi vůči státu, jednotlivým institucím (Finanční úřad, Živnostenský úřad, Okresní správa sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovna, atd.) a vůči ostatním podnikatelským subjektům a zákazníkům.

Uchazečům jsou vysvětleny základy marketingu a psychologie prodeje.

Účastníci kurzu se dále naučí vypracovat a obhájit vlastní podnikatelský záměr. Podrobnější informace o obsahu kurzu a další detailnější informace najdete zde. Aktuální termíny kurzu naleznete pod videem.

Termíny kurzu

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Počítačová gramotnosti dle ECDL

Jedná se o akreditovaný rekvalifikační kurz, ve kterém se učí základní dovednosti s počítačem tak, aby účastník mohl po konci školení absolvovat mezinárodní zkoušku ECDL. Po úspěšném složení ECDL zkoušek v celkovém rozsahu 7 modulů může potom absolvent tvrdit, že umí s počítačem, protože je digitálně gramotný. Podrobnější informace o obsahu kurzu a další detailnější informace najdete zde. Aktuální termíny kurzu naleznete pod videem.

Termíny kurzu

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Základy obsluhy PC a Obsluha PC

Jedná se o akreditovaný rekvalifikační kurz, v rámci kterého se účastníci naučí základní dovednosti s počítačem. Kurz není ukončen mezinárodní zkouškou ECDL a tím pádem se jedná o lehčí školení, na které jde poté navázat kurzem Počítačová gramotnost. Podrobnější informace o obsahu kurzu a další detailnější informace najdete zde. Aktuální termíny kurzu naleznete pod videem.

Termíny kurzů

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Nezapomeňte se také podívat i na videa představení naší firmy a také na oslavu 25 let firmy z roku 2015.

Všechny termíny rekvalifikačních kurzů najdete na stránce Termíny rekvalifikací, případně se můžete podívat na naše celofiremní stránky CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ.

Rekvalifikační kurzy
ECDL, Obsluha osobního počítače, Počítačová gramotnost, Základy podnikání

Archivy

Termíny rekvalifikačních kurzů na rok 2018
Další videa našich kurzů

Další podobné články