Rekvalifikace - rekvalifikační kurzy opět povoleny

Rekvalifikace po „rozvolnění“

  1. CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ
  2. Profesní zkoušky
  3. Rekvalifikace po „rozvolnění“

Poslední dobou se nám již množí dotazy, kdy bude možné absolovat prezenční rekvalifikační kurzy? A tato doba již pomalu nastává. Některé typy školení – jako je například akreditované školení DVPP pro učitele – bylo možné na přechodnou dobu realizovat v on-line formě – což jsme také dělali. Jak se nám to podařilo si můžete přečíst v našich článcích na specializovaném webu Šablony-DVPP.cz . Rekvalifikace a profesní zkoušky dle NSK, které byly hrazeny přes Úřad práce ČR, nebylo možné realizovat on-line, takže jsme museli počkat až na vládní rozhodnutí – zde, které prezenční formu výuky opět povolují.

Od 11.5. 2020 může být prezenční výuka rekvalifikací

Uvolnění vládních opatření a s tím spojená možnost opět realizovat kurzy a zkoušky přišlo 11.5. 2020. Pomiňme zmatečnost a nejednoznačnost celé situace, ale již 15. 5. 2020 jsme byli schopni začít náš první rekvalifikační kurz po rozvolnění a to konkrétně v Brně Manažera projektu. Při realizaci kurzu amozřejmě musíme dodržovat všechny předepsané hygienické předpisy a nařízení. Také jsme si například kvůli tomu museli pronajmout větší prostory, aby mohla být vzdálenost mezi účastníky 1,5 – 2 m. Dalším prezenčním kurzem, který jsme zahájili (opět v Brně) a to 18. 5. 2020, byl kurz Profesionální lektor – Lektor dalšího vzdělávání , který realizujeme přímo na naší pobočce – opět s dodržením všech předpsaných hygienických podmínek. Informace od MŠMT o podmínkách výuky.

Profesní zkoušky dle NSK

Také profesní zkoušky dle NSK se mohou začít realizovat od 18.5. 2020. Zde také již postupně začínáme vypisovat nové termíny a již tento týden nás čekají profesní zkoušky na Lektora dalšího vzdělávání (kód: 75-001-T)  nebo Manažera projektu (kód: 63-007-R). Pokud vás zajímají zkoušky profesní kvalifikace dle NSK, tak se podívejte na náš hlavní firemní web CENTRUM-VZDELAVANI.CZ do sekce Profesní zkoušky dle NSK.

Rekvalifikace v blízké době

Plný rozjezd rekvalifikačních kurzů bude zajisté postupný a dá se očekávat, že naše termíny budou postupně přibývat – aktuálně máme vypsané termíny na následující školení.

Personalista

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Asistentka, Sekretářka (kombinována výuka)

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (kombinovaná výuka)

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Profesionální lektor – Lektor dalšího vzdělávání (kód: 75-001-T)

06.04. - 11.05. 2022On-line40 hod.
Profesionální lektor – Lektor dalšího vzdělávání (kód: 75-001-T) – kombinovaná výuka (on-line + e-learning) - odpolední kurz
Rekvalifikace a profesní kvalifikace
Výchova a vzdělávání
Pozn: on-line výuka od 16:00 do 19:15 hod ve dnech 6.4., 7.4., 13.4., 14.4., 20.4., 21.4., 27.4., 28.4., 4.5., 5.5.2022 a profesní zkouška 11.5.2022
10 990 Kč

Profesní zkoušky, Rekvalifikační kurzy
, , , , , , , ,

Archivy

Víte, jaká je role asistentky ve firmě a co všechno má umět?
Kurz projektový manažer pro vedení okresních hospodářských komor

Další podobné články

Menu